www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak oni gorąco śpiewali!

Nowa edycja „Jak oni śpiewają” rozpoczęła się w lekkich, gorących rytmach.  Ale z jurorami lekko już nie było. Wręcz przeciwnie – nie dali nikomu taryfy ulgowej. Z foteli sędziowskich błyskało się od krytyki.IV edycja muzycznego show rozpoczęła się hitem „Lato” Nieżywych Schabuff, wykonanym przez wszystkich uczestników. Do trójki jurorów dołączył kompozytor i aranżer Adam Sztaba. „W każdym odcinku będzie zasiadała inna gwiazda”– zaznaczyła Kasia Cichopek.

Jako pierwsza uczestniczka wystąpiła Elżbieta Romanowska z „Rancza”. Wykonała przebój Jennifer Lopez „Let’s get loud”. Jurorzy nie pozostawili na aktorce suchej nitki. „Pani Elu. Marny był to występ, szczególnie koncóweczka. Po modulacji to już się krew lała” – grzmiała Elżbieta Zapendowska.

Doktor Lubicz z „Klanu”, czyli Tomasz Stockinger próbował przekonać, że „Kobiety lubią brąz”. „Panie Tomku pan nie jest nowicjuszem. Powinno być lepiej!” – krytykował Adam Sztaba.

Piosenkę Kultu „Gdy nie ma dzieci” wykonała Aleksandra Szwed. „Ty strasznie zdolna bestia jesteś. Tańczysz, grasz w serialu i masz bardzo dobry słuch” – zachwalała Edyta Górniak.

Łukasz Dziemidok zaprezentował „Dzień gorącego lata” grupy Big Day. „Dość, że nie kocham tej piosenki, to jeszcze pan tak fatalnie zaśpiewał. Nie było interpretacji, dźwięki się nie zgadzały. Miałem wrażenie, że orkiestra grała zupełnie inny utwór” – ocenił Adam Sztaba.

Anna Mucha piosenkę „Boys” rozpalała serca męskiej części widowni. „Mucho kochana. Po tym jak zaśpiewałaś powinnam ci wyrwać skrzydełka i nóżki. Leć i nie wracaj!” – powiedziała Zapendowska. „Za odwagę 1 punkt!” – ironizowała Górniak. „Za piersi 1” – Sztaba. Z piersiami namalowanymi na koszulce…

Żora Korolyov z „Egzaminu z życia” śpiewał i tańczył w rytmach „Chiki Chiki Ta”

„Bardzo mi się podobało jak Żora przestał śpiewać i zacząć tańczyć ot tak jakby zrzucił z siebie ciężar. Miałam do czynienia z wieloma tancerzami śpiewającymi. I żaden dobrze nie śpiewał. Ale nie było tragicznie” – przekonywała Zapendowska.

Katarzyna Galica wykonała „Pocałuj noc” z repertuaru Various Manx. „Nie lubię uczucia jak boję się o wykonawcę. Na szczęście w refrenie pojawiła się fajna barwa” – mówił Adam Sztaba.

Monika Mrozkowska śpiewała „Monika, dziewczyna ratownika” Wałów Jagiellońskich.
„Piosenka mi się podobała. Dobra piosenka się broni” – śmiał się Rudi Schubert, który jest pierwotnym wykonawcą piosenki.

Artur Chamski przeniósł się „Na jedną z dzikich plaż” „Chłopak po prostu śpiewa! Wreszcie doczekaliśmy się, ktoś śpiewa!” – przekonywała Zapendowska.

Jolanta Fraszyńska wystąpiła w utworze „Motelem jestem”.„Wyglądasz jak łąka na Kaszubach. Pięknie było, wzleciałem” – powiedział Schubert. „Taki pijany ten motyl. Chciał do słońca, ale pofrunął w drzewo” – przycięła Górniak

Jacek Kawalec wykonał „Baśkę” Wilków. „Panie Jacku proponuję nie rockowy repertuar, może popowy?” – powiedział Sztaba.

Alżbeta Lenska śpiewała „U lalala”. „Piosenka łatwa jak cholera, parę dźwięków. Coś tam jest…” – powiedziała Zapendowska.

Karolina Nowakowska („M jak Miłość”) wystąpiła w piosence „Iść? w stronę słońca”. „śpiewa pani dość czysto, ale zabrakło drugiego dna” – stwierdził Sztaba. „Powiało mi malutką chałturką na przedmieściach małego miasta” –krytykowała  Zapendowska.

Jerzy Zelnik zaśpiewał „Don’t worry be happy”. „Było wspaniale” – zapewnił Sztaba.


Zagrożeni w programie zostali Alżbeta Lenska i Łukasz Dziemidok. Teraz ich los leży w rękach widzów.  Zmagania uczestników „Jak oni śpiewają” będziemy oglądać przez 13 tygodni. Zwycę?zca tradycyjnie otrzyma „Diamentowy mikrofon” i kontrakt płytowy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>