www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak Ola Szwed radzi sobie w kryzysie?

Młoda aktorka znalazła sposób na podreperowanie swojego budżetu.

Co słychać u Oli Szwed? Ostatnio dawna gwiazda serialu „Rodzina zastępcza” jest bardzo zajęta…
W ostatnim czasie biorę udział w bardzo wielu ciekawych projektach – mówi aktorka w folderze dla Ptak Outlet. – Gram w teatrze, pracuję nad kolejnym spektaklem, którego premiera będzie już w połowie czerwca. Prowadzę program o metamorfozach na MTV i „Ekipę na swoim” w Polsacie. Nagrałam też swój debiutancki singiel „Ach ten pan”. Dzieje się u mnie naprawdę dużo, ale uwielbiam życie na wysokich obrotach.

Jakby tego było mało, gwiazda nałożyła sobie jeszcze jeden obowiązek – została twarzą jednego z największych outletów, chociaż kiedyś omijała takie sklepy szerokim łukiem!
Do tej pory słowo „outlet” kojarzyło mi się delikatnie mówiąc nie najlepiej… z niemodnymi kolekcjami i sfatygowanymi ciuchami niechlujnie wrzuconymi do sklepowych koszy – mówi Ola Szwed. Teraz jednak gwiazdka zmieniła zdanie… A wszystko przez kryzys!

Uwielbiam modę i zakupy, chyba jak większość kobiet. Zawsze stawiam na jakość ubrań, które noszę, dlatego lubię kupować rzeczy sprawdzonych marek. Ale nie lubię przepłacać! – mówi oszczędna Ola Szwed.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>