www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak Halina Frąckowiak wychowała syna?

Znana wokalistka twierdzi, że syn Filip jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu i że wychowała go na porządnego człowieka. Chociaż nie było jej łatwo…

Wychowując swego syna, dziś znanego dziennikarza, Halina Frąckowiak miała pod górkę. I to nie tylko wtedy, gdy Filip dorastał i buntował się:
– Z ojcem Filipa przez kilka lat żyłam w wolnym związku.– wyznaje wokalistka- Od początku, z powodu cech osobowościowych ojca Filipa, był on dla mnie i dla syna bardzo bolesny i trudny. Nigdy nie byliśmy małżeństwem. Nasze drogi życiowe ostatecznie rozeszły się ponad 18 lat temu, ale Filipa wychowywałam tak, aby miał kontakt z ojcem.

Na szczęście Halina Frąckowiak mogła w trudnych chwilach liczyć na pomoc mamy, która zamieszkała z wokalistką i opiekowała się jej synkiem, gdy ona musiała wyjechać w trasę koncertową. Jednak w życiu piosenkarki nie brakło też trudniejszych chwil:
– Kiedy jest się samotną matką ma się ogromne poczucie odpowiedzialności. Podwójne. W miarę możliwości dawałam synowi, co mogłam. Uczył się w szkole muzycznej, ale gdy uległam wypadkowi samochodowemu w 1990 roku- leżałam 8 miesięcy w szpitalu- wszystko się skomplikowało. Wtedy posłałam Filipa do szkoły sportowej, nie tylko, by tam rozładowywał energię, ale też, by trenując sport uczył się twardszych, męskich wzorców.- zwierza się Halina Frąckowiak.

Na szczęście dziś trudne chwile są jedynie wspomnieniem. I choć matka i syn nie mieszkają już od kilku lat razem, łączy ich silna, zdrowa więź. Kiedyś Filip wyznał jej: „Chciałbym, byś spotkała kogoś fajnego, nie była sama”. Co na to mama?
– Filip może bardzo się o mnie troszczyć jako syn, ale nie może być moim opiekunem. Nie chcę go też sobą obciążać– wyznała wokalistka.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>