www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak gwiazdy spędzają wolny czas?

Jaki sposób na udany dzień mają polskie gwiazdy? Niektórzy słuchają muzyki, inni nacierają się kotami. Gwiazda to przecież też człowiek i nie żyje samą pracą.

Początek dnia, mocna kawa, papieros. Za chwilę wyjazd do telewizji na nagranie porannego programu. Potem plan filmu, serialu, albo deski teatru. Tak swój dzień zaczynają popularni artyści. Nie mogą wstać lewą nogą, bo odbija się to potem na ich pracy.

Zdaniem Rafała Mroczka, trzeba relaksować się już o poranku. Ma na to sposób. „Dzwonię do swoich bliskich, którzy dodają mi dużo pozytywnej energii. Staram się nie wstawać lewą nogą, włączam muzykę, a potem ruszam do pracy” – opowiada.

Gwiazdy zdają sobie sprawę, że wiele zależy od ich psychicznego nastawienia. „Staram się myśleć pozytywnie i często się uśmiechać” – zdradza Małgorzata Kożuchowska. Aktorka żeby się nie denerwować, rzadko sięga po plotkarskie gazety. „Omijam je szerokim łukiem, wtedy nie wpływają na moje samopoczucie” – wyjaśnia.

Aktorzy nie mają zbyt wiele czasu dla siebie i rodziny. Muszą jednak zwalniać tempo, choćby dla rodziny. „Wolne spędzam chwile z dziećmi, za którymi naprawdę tęsknię” – relacjonuje Małgorzata Foremniak. Dodaje, że najlepszy odpoczynek to dla niej po prostu smaczny, długi sen, o którym często może często tylko pomarzyć.

Andrzej Grabowski, znany m.in. ze „Świata według Kiepskich” dla frajdy jeździ na swoim motorze. „Wkładam skórę, kask, wsiadam i jadę. Kiedyś jeździłem konno, a jazda na motocyklu trochę mi to przypomina” – mówi aktor.

Dla niektórych gwiazd najlepszym relaksem jest zabawa ze zwierzakami. . „Jak mam naprawdę wolną chwilę to bawię się z psem” – opowiada Katarzyna Cichopek. Niedawno sprawiła sobie czworonoga rasy Jack Russell Terier. Nadała mu imię… Mini. To skrót od „maciupcia”.

Z kolei Tatiana Okupnik jest miłośniczką kotów. „Mam trzy kociaki. Wystarczy się nimi natrzeć i mam naprawdę udany dzień” – śmieje się piosenkarka.


Wpisz komentarz

  1. 20 września 2012 11:57

    Lela:

    falcon945 pisze:Oceń komentarz: 3 0Moim zdeinam to normalne że nie będzie podkładał głosu ten sam aktor ponieważ w GTA V CJ będzie starszym panem, dziwnie by to wyglądało gdyby starszy pan miał głos jak młody bf3g . Jak dla mnie CJ-a nie powinno w ogf3le być w V może być jedynie legenda o nim jako władcy świata nielegalnego w San Andreas ale nic poza tym. Mam także nadzieje że fabuła w GTA V będzie rf3wnie ciekawa i kolorowa co pierwszy trailer. Pozdrawiam Falcon

Podobne posty:

/* */?>