www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jak Edyta Herbuś dostała rolę?

Znana nie tylko ze swojej urody, lecz również talentu tanecznego Edyta Herbuś gra w przedstawieniach reżyserowanych przez swojego obecnego partnera, Mariusza Trelińskiego. Jak dostała u niego role?


Z reżyserem teatralnym, Mariuszem Trelińskim, Edyta Herbuś poznała się podczas pracy nad wystawieniem „Traviaty”. Potem tancerka zagrała w wielu jego przedstawieniach. Jak weszła do obsady? Trudno w to uwierzyć, ale tak jak inni aktorzy – poszła na casting!

– Nie wyobrażam sobie, by było inaczej. To sprawdzian, czy nadaję się do roli. Chcę iść prostą drogą. W moim zawodzie ta droga prowadzi przez casting. Bez względu na to, kto jest reżyserem – opowiada Edyta Herbuś w wywiadzie dla „Dobrych rad”.

Inne tancerki pewnie są bardzo zdziwione widząc wśród oczekujących… narzeczoną reżysera.
– Nie mam pojęcia, co one myślą. Najważniejsze, że robię tak, jak trzeba. Staję nie tylko przed Mariuszem, ale też przed innymi ludźmi, którzy ten spektakl tworzą, i poddaję się ich ocenie – wyznaje tancerka.

Już wkrótce Edyta znów będzie walczyć o rolę z innymi zdolnymi aktorkami:
– Niedługo odbędzie się casting do kolejnej wielkiej produkcji Teatru Wielkiego. Pójdę więc na niego z nadzieją, że i tym razem się uda.

Uda się?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>