www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika Richardson przejechała się Jaguarem

Czy wszystkie kobiety chcą mieć wyłącznie praktyczne i łatwe do zaparkowania samochody?

Zdecydowanie nie. Monika Richardson – jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek – marzy o Jaguarze, którego chce sobie sprawić na przypadające w przyszłym roku okrągłe urodziny. Jednakże już teraz miała możliwość przetestować jednego bardzo szybkiego kociaka.

Do swojej dyspozycji Monika Richardson otrzymała nowego Jaguara XKR. Superszybki samochód napędzany 5-litrowym, 510-konnym i doładowanym mechanicznie (kompresor) silnikiem przyspiesza od 0 do 100 km/h w jedyne 4,8 sekundy. Taki samochód jest właśnie urodzinowym marzeniem Moniki Richardson.

Jaguary to idealne połączenie piękna, luksusu i sportowej duszy. Jaguara XK mam na oku już od jakiegoś czasu, ale wersja R, czyli Supercharged zrobiła na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Samochód musi oferować mi dużo mocy i komfortu, a przy tym świetnie wyglądać. Powinien z jednej strony dać się prowadzić bardzo precyzyjnie, a z drugiej, kiedy mam na to ochotę, pozwolić poszaleć. I Jaguar XKR właśnie taki jest” – powiedziała Monika Richardson.

2011-04-26-monika-richardson_01

2011-04-26-monika-richardson_04


Wpisz komentarz

  1. 24 lutego 2013 09:53

    Anonim:

    Mam już takie okulary jak Monika, chcę mieć też jaguara XR :(((( Marzę o jaguarze!

Podobne posty:

/* */?>