www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jacek Rozenek o swoim „samobójstwie”

Prezenter „Pytania na śniadanie” przyzwyczaił nas już do tego, że nie dementuje plotek na swój temat. Jednak tym razem musiał zareagować!

„Mąż Perfekcyjnej Pani Domu chciał popełnić samobójstwo”- krzyczały nagłówki gazet sprzed kilku tygodni. Wystarczyło kilka wyrwanych z kontekstu postów na Facebooku, by kolorowa prasa szykowała się na pogrzeb aktora. Jak było naprawdę? O tym postanowił opowiedzieć Jacek Rozenek.

Jak się o tym dowiedziałem, zamarłem. Byłem zaskoczony – oburza się Jacek Rozenek w wywiadzie dla tygodnika „Angora”. – Na Facebooku napisałem, że jadę na narty, a ponieważ dopiero się uczę, dla żartu zrobiłem sobie zdjęcie w windzie i skomentowałem, że jestem tak żenujący, że jedyne, co mi pozostało to samobójstwo. Znajomi odebrali to prawidłowo i szczerze się uśmiali. Ale zdanie wyrwane z kontekstu wypaczyło sens tego zdarzenia.

Mimo wszystko aktor stara się zachować dystans do siebie i prasowych doniesień na swój temat:
Myślę, że przez przypadek znalazłem się w grupie celebrytów. Ponieważ tabloidy traktują mnie instrumentalnie, ja odwzajemniam się im tym samym – mówi „celebryta z przypadku”, Jacek Rozenek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>