www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jacek Poniedziałek o szybkim numerku z księdzem

Już wiemy, komu nie spodoba się ta publikacja. Kontrowersji Poniedziałka ciąg dalszy.

Wyjście z cienia to świeża krew na półkach księgarnianych.

Na tą książkę, zapowiadaną zresztą od dawna wszyscy czekaliśmy z biciem serca i … z niepokojem. Czemu? Jacek Poniedziałek, aktor, który kilka lat temu „przyznał” się w mediach do swojego homoseksualizmu w tej publikacji miał odkryć wiele sekretów.


I tak też się stało. Jednak po tym, co czytamy w Super Expressie, po fragmencie książki Poniedziałka (jest to spis jego opowiadań zebrany przez dziennikarkę Renatę Kim) obawiamy się, że Jacek może mieć poważne kłopoty. Nie wszystkim mogą spodobać się pewne fakty. Tak, fakty, bo to opowieść biograficzna. O jakich faktach zatem mowa?

„Ten człowiek nie był zbyt interesujący ani fizycznie, ani psychicznie, był za to potwornie stremowany. Powiedział, że jest świeżo wyświęconym księdzem. Odbyliśmy taki „szaletowy”, wystraszony i zakompleksiony stosunek w pobliżu Uniwersytetu Jagiellońskiego”.

Czytamy opis szybkiego seksu Poniedziałka z … księdzem cytowany przez SE.

Zszokowani? My także, ale nie jesteśmy do końca przekonani, czy bardziej faktem tego szybkiego numerku,czy odwagą, jaką ma Jacek Poniedziałek, by o tym mówić.

Ten fakt, suchy książkowy fakt  z jego życia, jest przecież tylko elementem otaczającej nas rzeczywistości czy nam się to podoba czy nie. Jest jedną z „tych” spraw, o których mówi się tylko szeptem. Poniedziałek ma odwagę mówić głośno i to nas szokuje. Bo niekiedy, poruszanie pewnych kwestii, jest jak igranie z ogniem i można się bardzo poparzyć. Miejmy na dzieje, że Poniedziałka to nie spotka.

Pewne jest to, że ta książka może być sprzedażowym hitem. Już po tym jednym fragmencie wiadomo, że dostarczy czytelnikom wielu emocji.

PONIEDZIALEK_JACEK

PONIEDZIALEK_JACEK

PONIEDZIALEK_JACEK


Wpisz komentarz

  1. 21 października 2010 11:04

    Tweets that mention Jacek Poniedziałek o szybkim numerku z księdzem | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Jacek Poniedziałek o szybkim numerku z księdzem http://bit.ly/cn0g2L #foto […]

Podobne posty:

/* */?>