www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Jacek Braciak zakochany w… mercedesach!

Jego pasją jest aktorstwo, jednak Jacek Braciak ma jeszcze jedno hobby: stare samochody, które kupuje, remontuje, sprzedaje i… znów kupuje!

Nieważne, czy zagra menela, zwariowanego projektanta czy maminsynka. W każdej z ról jest po prostu genialny. Co ciekawe, aktor przyznał, że nie spędza zbyt wiele czasu na przygotowaniu do roli zamiast tego woli pogrzebać w starych autach! Czym więc jest dla niego nietypowe hobby?

– Chorobą, z którą muszę walczyć. Jeszcze zachowuję granice rozsądku, chociaż jest mi trudno.– zwierza się na łamach „Expressu Ilustrowanego” Jacek Braciak- Ostatnio sprzedałem pięknego mercedesa 123 i nabyłem mercedesa 190, też ponad dwudziestoletniego, w świeżym stanie. Myślę, że pozostała we mnie część chłopca, który zawsze marzył, żeby mieć samochody. Co tu ukrywać, chciałbym mieć wszystkie! Zwykle mam dwa, w porywach do trzech.

Warto jednak wiedzieć, że Jacek Braciak nie kupuje aut „jak leci”, interesuje go bowiem tylko jedna marka: mercedes.
– Zawsze przy tej marce występuje szczególny rodzaj chemii. A zamiłowanie do pojazdów mechanicznych dało mi właśnie technikum mechanizacji rolnictwa!- śmieje się aktor

Cóż, biorąc pod uwagę rodzimy show biznes, „choroba” Jacka Braciaka nie jest jeszcze ani bardzo kosztowna, ani… szkodliwa!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>