www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Iza Zwierzyńska ćwiczy przed ślubem

Izabela Zwierzyńska już od wielu lat występuje w serialu „Barwy szczęścia” i na przełomie ostatniego roku bardzo się zmieniła. Schudła, bo zaczęła intensywniej ćwiczyć na siłowni i tańczyćc zumbę. Stała się także blondynką. Wszystkie te zmiany okazały się bardzo korzystne dla aktorki.

Świetnie teraz wygląda, ale aby podtrzymać ten stan podjęła treningi ze znanym w Niemczech trenerem osobistym, Nicolasem Prusinskim. Wszystko po to, aby wyglądać jak najlepiej na swoim ślubie. Iza ze swoim partnerem Stasiem powiedzą sobie magiczne „Tak” już jesienią.

 

Sukienkę, którą sobie wymyśliłam ma bardzo podkreślać ciało, więc  nie zaszkodzi trochę poćwiczyć przed ślubem, a wakacje i ładna pogoda temu służą. Poza tym bardzo lubię być w ciągłym ruchu, odkąd pamiętam byłam zawsze aktywna – opowiada Izabela Zwierzyńska

Nicolas jest doświadczonym trenerem, ma wyrobioną markę w Niemczech , bo ćwiczy z niemieckimi politykami i aktorami. Trenował m.in. z Til Schweiger’em.

Jeden z treningów odbył się w Łazienkach, a po ćwiczeniach aktorka namówiła Nicolasa na tradycyjnego gofra z bita śmietaną!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>