www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Iza Janachowska i Anna Wendzikowska gośćmi „W blasku fleszy”

W najbliższym odcinku „W blasku fleszy” Ewelina Kopic weźmie pod lupę tancerkę Izabelę Janachowską i dziennikarkę – Annę Wendzikowską.

Iza opowie o swoich relacjach z Radkiem Majdanem oraz o tym, jak znosi porównania z Dodą. Natomiast z Anią porozmawiamy o gwiazdach Hollywood oraz dowiemy się, czemu odmówiła randki z Russelem Crowe.

Wszystko w najnowszym odcinku programu „W blasku fleszy” na antenie TV Puls, w czwartek ― 2 czerwca 2011, o godz. 13.00.

Iza Janachowska – jest tancerką klasy S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych . Odkąd pojawiły się plotki o jej związku z Radkiem Majdanem, twarz Izy nie znika z czołówek tabloidów i portali plotkarskich. U nas zdradzi czy była w związku z polskim bramkarzem – celebrytą oraz gdzie wspólnie wystąpią w najbliższym czasie.

Aktorka, dziennikarka, a może wkrótce tancerka? Ania Wendzikowska opowie, czy weźmie udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Poza tym dowiemy się dlaczego nie lubi rozmawiać z Robertem de Niro oraz czemu nie poszła z Russelem Crowe na kolację.

aka

wendzikowska_anna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>