www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Interesuje ją tylko seks i władza?

Spotkanie z nią nie należy do bezpiecznych. Zimna i bezlitosna.

Uwodzi, zdradza, toczy erotyczną grę – taka na ekranie jest Martina Gedeck. Vogue pisał o niej: „jest przyzwyczajona do sukcesu”. Gra „mocne” role u najlepszych reżyserów. W Dobrym agencie Roberta De Niro była szpiegiem KGB, który owija wokół palca Matta Damona (filmowego Edwarda Wilsona). W Baader-Meinhof dała się poznać jako terrorystka, „która wybiera kałasznikowa jako metodę zmieniania świata”. „To kobieta-zagadka, zarówno zawodowo jak i prywatnie. Do każdej tragicznej sceny podchodzi z dużą dawką erotyzmu, podkreślając opór swojej postaci”– mówił o niej reżyser Życia na podsłuchu Henckel von Donnersmarck.

Pewne jest, że Martina Gedeck nie boi się roli pochłoniętych przez erotyczne namiętności postaci. W Cząstkach elementarnych zagrała Christianę, która noce spędza na gorących orgiach w swingerskich klubach. Tę postać uczyniła bardziej drapieżną niż zakładał reżyser . „Ścięłam włosy, żeby uczynić Christiane twardszą i erotycznie bardziej wymagającą. Czułam się wygodnie z uszminkowanymi, czerwonymi ustami” – zdradza w wywiadzie dla Playboya.

Już wkrótce Martinę Gedeck będziemy mogli zobaczyć w filmie Agnozja, thrillerze twórców Labiryntu Fauna i Sierocińca. Film opowiada historię dziewczyny, która nie może ufać swoim zmysłom – cierpi na tajemniczą przypadłość, agnozję. Nie potrafi odróżnić prawdy od misternie zaplanowanej manipulacji. Jej ciało stanie się jej największym wrogiem, a miłość, która miała chronić ją przed światem – więzieniem. Obezwładniająca siła pożądania, która połączy Joanę, Vicenta i Carlesa w miłosnym trójkącie, zmieni ich życie na zawsze.
W mrocznej historii o miłosnym zatraceniu Martina Gedeck wcieli się w despotyczną Prevert. Czy i tym razem jej rola nie będzie pozbawiona erotycznej fantazji? Tego dowiemy się już 26 sierpnia w kinach.

aka

„Agnozja” – do utraty zmysłów.
W kinach już od 26 sierpnia.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>