www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Inauguracja kampanii Live Green

Jak być eko mając pod ręką telefon komórkowy? Odpowiedź na to pytanie udzielali Dominika Kulczyk-Lubomirska, założycielka i wiceprezes Green Cross Poland, inicjatora akcji Live Green oraz Katarzyna Bujakiewicz, Reni Jusis, Michał Piróg i Kinga Rusin czyli gwiazdy, które wzięły udział w kampanii Live Green.

Spotkanie prasowe poświęcone mobilnemu przewodnikowi dla początkujących i zaawansowanych ekologów odbyło się w środę, 13 listopada w Qchni Artystycznej w Warszawie.

 

Innowacyjna aplikacja „Live Green” podpowiada i przekazuje informacje o tym, jak żyć w sposób przyjazny środowisku. W ramach kampanii społecznej Green Cross Poland użytkownicy smartfonów mogą poznać znaczenie 170 znaków ekologicznych i informacyjnych obecnych m.in.: na opakowaniach kosmetyków, produktach spożywczych oraz ubraniach czy sprzęcie elektronicznym.

W aplikacji znajdzie się m.in. zbiór ponad 150 porad pomagających dokonywać ekologicznych wyborów w codziennym życiu i 20 specjalnie stworzonych historii, nagranych przez gwiazdy znane z ekologicznego trybu życia.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>