www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Impreza z Mariną i Mrozem!

Znamy okładkę najnowszej, kultowej już gry na PlayStation Move! Bohaterami drugiej części są Marina i Mrozu! „DanceStar IMPREZA” to kontynuacja stworzonej przez producentów bestsellerowej serii SingStar® gry „DanceStar Party – Zostań Gwiazdą Tańca”. Premiera gry już 17 października!

Imprezowym szaleństwom nie będzie końca! Ambasadorami nowego tytułu na PS Move zostało dwoje polskich artystów młodego pokolenia: Marina oraz Mrozu. I to właśnie ich zobaczymy na okładce szalonej gry „DanceStar IMPREZA”! Jak Wam się podobają w imprezowym wydaniu?

„DanceStar Impreza” stworzone zostało przez producentów bestsellerowej serii SingStar®. Jest to kontynuacja i druga odsłona gry „DanceStar Party – Zostań Gwiazdą Tańca”, której ambasadorami była Patricia Kazadi oraz Michał Piróg.

Gra obsługuje kamerę PlayStation®Eye, kontroler ruchu PlayStation Move, oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation 3 oraz mikrofony SingStar®, a więc można tańczyć, śpiewać, nagrywać i dzielić się ze znajomymi filmami oraz zdjęciami.

„DanceStar Impreza” to gra aktywująca wielu graczy. Ten sam układ taneczny można tańczyć w duecie, a nawet w dwóch dwuosobowych drużynach. Dzięki funkcji „bitwa” rozgrać można taneczne pojedynki, a w trybie „partnerzy” wspólnie pracować na dobry wynik pary. Co więcej! Dzięki połączeniu sieciowemu gracze z całego świata mogą stawać do międzynarodowej tanecznej bitwy, w jednym pojedynku może uczestniczyć 20 osób z dowolnych krajów.

Ponadto relacją z tanecznej rozrywki można również dzielić się na stronie www.dancestarparty.com oraz w serwisie Twitter lub Facebook.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>