www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ilona Łepkowska krytykuje Chylińską!

Znów oberwało się jurorce „Mam talent!”, Agnieszce Chylińskiej. Wokalistkę skrytykowała „Królowa polskich seriali”! Za co?


Od początku drogi artystycznej postawa Agnieszki Chylińskiej bulwersowała starsze osoby. Tak było i tym razem, gdy oburzona zachowaniem wokalistki Ilona Łepkowska postanowiła utrzeć jej nosa. Żeby nie było tak ostro, scenarzystka nadała sobie wiele tłumaczący pseudonim: „Stara ciotka”.

– Przyznaję się. Wiem, że to nie jest trendy, ale doszłam do wniosku, że mam już 57 lat i wolno mi być starą ciotką – wyznała scenarzystka na łamach „Tele Tygodnia”. –  Więc jestem. I informuję, że mnie razi. Bardzo mnie razi. I denerwuje.

Co tak bardzo zdenerwowało Łepkowską? Wulgaryzmy!
– Egzaltacja niektórych jurorów i kwieciste określenia kunsztu wykonawców sąsiadują z dosadnymi sformułowaniami spod budki z piwem – oburza się scenarzystka, która swoje słowa kieruje w stronę konkretnej postaci.

– Pani Agnieszko, przeszła pani długą drogę od chwili, gdy odbierając Fryderyka wykrzyczała Pani swoje słynne angielskie credo skierowane do ukochanych pedagogów. Ale dzisiaj Pani jest w pewnym sensie pedagogiem. I to zobowiązuje…

Pani Ilona mimo pouczenia jest podwójną optymistką. Po pierwsze dlatego, że wierzy, że jej apel dotrze do uszu, a może i oczu Agnieszki Chylińskiej. Po drugie – że zrozumie ona, co znaczy słowo „credo”…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>