www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ilona Felicjańska poprawia swój wygląd!

Skandalista ostatnich miesięcy, walcząca z nałogiem Ilona Felicjańska postanowiła poddać się Metamorfozom Gwiazd w mediach. Będzie usuwać nadmierny tłuszczyk, skorzysta także z porad najprzystojniejszego trenera gwiazd w Polsce – Jacka Bilczyńskiego.

Ilona wzięła udział w programie „Metamorfozy Gwiazd” z EksMagazynem – damskim Playboy’em. Kilka dni temu pojawiła się w Ośrodku Medycznym Osteomed w Krakowie, żeby poddać się zabiegom upiększającym, a także skorzystać z usług dietetyka.

 

Serię zabiegów upiększających, którym poddała się Ilona poprzedziły szczegółowe konsultacje.

– Nie korzystałam z wielu zabiegów medycyny estetycznej, oprócz kilku botoksów i lasera frakcyjnego. Chciałabym odświeżyć skórę i usunąć niedoskonałości: naczyńka, przebarwienia na policzkach, drobne zmarszczki wokół oczu. Co jeszcze? Oddaje się w ręce specjalistów! – powiedziała Ilona Felicjańska.

Po kilku minutach oględzin wiadomo było, że do usunięcia drobnych skaz wykorzystane będą lasery.

Drugim laserem, który został użyty do Metamorfozy Ilony Felicjańskiej był laser CO2 posiadający szerokie spektrum zastosowań chirurgiczno-dermatologicznych.

– Możemy nim usuwać m.in. włókniaki. Nie zostawia blizn, przebarwień i zastępuje nam skalpel, przy czym zabieg jest bezkrwawy. Wystarczy znieczulenie maścią Emla. Po usunięciu kaszaków czy włókniaków laserem CO2 na twarzy widoczne są pojedyncze, powierzchowne strupki, które jednak szybko się goją – podkreśliła dr n.med. Aleksandra Szlachcic.

– Pojawiają się u pani zmarszczki nad górną warga, proponowałabym wypełnienie konturu górnej wargi. Dzięki temu usta będą wygładzone, jędrne, napięte, błyszczące, a zmarszczki się rozprostują. Przez 2-3 dni będą obrzęknięte, ale potem wrócą do normy – wyjaśniała dr Małgorzata Drwiła, specjalista kosmetolog i druga ze specjalistek z Ośrodka Medycznego Osteomed czuwających nad Metamorfozą Ilony Felicjańskiej.

Na zmęczoną skórę pod oczami wykonała zabieg mezoterapii z koktajlami z kwasem hialuronowym. – Ten zabieg należy wykonywać w miarę systematycznie. Trzy razy w przeciągu dwóch miesięcy, następnie po miesiącu, a potem raz na pół roku – podkreśliła dr Małgorzata.

W ramach Metamorfoz Ilona Felicjańska spotkała się z Jackiem Bilczyńskim, trenerem personalnym i dietetykiem.

– Wagę mam taką samą, jak kiedyś, ale wszyscy mówią mi że schudłam – mówiła Ilona Felicjańska. – Widzę to również po luźnych ubraniach.

– To może być związane z tym, że masz więcej tkanki mięśniowej niż tłuszczowej, bo zaczęłaś prowadzić bardziej aktywny tryb życia. Zawsze, jeśli tracimy tkankę tłuszczową, a zyskujemy mięśniową, na wadze pojawia się więcej kilogramów. Ta druga jest bowiem cięższa – tłumaczył Jacek Bilczyński.

Trener zmierzył nawodnienie, otłuszczenie narządów wewnętrznych urządzeniem do badania kompozycji ciała. – Pomiary wypadły bardzo dobrze – chwalił figurę modelki Jacek Bilczyński. Poradził też jakie przyprawy przyśpieszają spalanie tłuszczu i czym zastąpić cukier.

– Jestem bardzo zadowolona z tego spotkania, dowiedziałam się mnóstwa przydatnych rzeczy. Od dziś piję herbatę z imbirem! – mówiła Ilona Felicjańska. – Nie mogę też doczekać się na efekty zabiegów, choć wiem, że przede mną długa droga – dodała.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>