www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ilona Felicjańska o decyzji sądu!

Modelka straciła prawa do opieki nad dziećmi. Jak przyjęła wyrok sądu?

Od kilku dni małżeństwo Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego należy już do przeszłości. Ale sąd pozbawił ją też praw do opieki nad synami, na które modelka ma płacić 1000 zł alimentów! Czy z taką decyzją można łatwo przejść do porządku dziennego?

– Ja się na to zgodziłam, bo dla mnie najważniejsze jest trzeźwienie – mówi Felicjańska w rozmowie z „Super Expressem”. – Domyślam się, że opinia publiczna będzie teraz przeciwko mnie, ponieważ zgodziłam się na to, by opieka była przyznana ojcu. Jednak to nie oznacza, że jestem złą matką i to nie oznacza, że się zrzekam dzieci. Po prostu nie chciałam ich ciągać po sądach…

Ilona Felicjańska nie próbowała więc nawet udowodnić przed sądem, że jej problemy z alkoholem już się skończyły.
-Teraz skupiam się na tym, by być trzeźwą, to jest dla mnie bardzo ważne, ale na pewno będę walczyła o dzieci. I wiem, że nadejdzie taki moment, w którym będę mogła złożyć papiery do sądu i ubiegać się o opiekę nad dziećmi.

Walka z nałogiem trwa już bardzo długo.
– Już w 2009 roku wahałam się, czy nie złożyć pozwu o rozwód, ale ze względu na dobro dzieci nie zrobiłam tego. Poszliśmy z mężem na terapię małżeńską, ale nie po to, by ratować nasze małżeństwo, lecz po to, by móc później wytłumaczyć dzieciom, że rodzice się już nie kochają. Że to nie jest ich wina…

Tylko czy po rozpadzie rodziny modelka znajdzie w sobie dość siły, by walczyć nie tylko o siebie, ale też o synów? Miejmy nadzieję, że tak!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>