www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ilona Felicjańska na premierze swojej książki

W środę w klubie Flow w Warszawie odbyła się premiera książki Ilony Felicjańskiej „Wszystkie odcienie czerni”.

Modelka wydała thriller erotyczny , bezpruderyjną opowieść o pożądaniu, seksie, miłości, prawdzie i zbrodni, w której opisała między innymi seks oralny pod prysznicem czy zbliżenie po alkoholu.

Na imprezie, oprócz Leszka Stanka, właściwie nie było gwiazd. Autorce towarzyszyli striptizerzy z grupy Bad Boys.

 

Książka modelki wywołała spore zamieszanie. A Ilona Felicjańska ma nadzieję, że dzięki swojej debiutanckiej powieści… spłaci długi!

Modelka po feralnym wypadku samochodowym długo szukała pomysłu na siebie. Aż w końcu znalazła – została pisarką:
Książkę napisałam podczas zamkniętej terapii w Tworkach. Gdy trafiłam na pierwszą, trzymiesięczną terapię zamkniętą, było mi ciężko – uciekałam przed grupą, przed samą sobą, tym razem w czytanie. Ale ile można czytać? Wtedy zaczęłam pisać – wspomina modelka na łamach magazynu „Party”.
Dlaczego wybrała właśnie taki gatunek literacki? Odpowiedź jest prosta!
Sensacja dobrze się sprzedaje, czego ja sama jestem ofiarą i chcę być żywym dowodem. Modelka zastrzega jednak: – To nie jest książka biograficzna. Nie wstydzę się tego, że napisałam thriller erotyczny. To tak, jakby ktoś wstydził się tego, że ma wyobraźnię i talent do składania zdań.

Obdarzona tym „talentem” modelka nie zastanawiała się jednak nad tym, jak książkę przyjmą jej dzieci:
Dla mnie najważniejsze jest to, by odnieść sukces i zarobić na tym. Chcę godnie żyć- spłacić długi i wyjechać z dziećmi na wakacje – wyznaje Felicjańska. – Synów przygotowuję do tego, że może być znowu dużo zamieszania wokół mnie, bo wydaję książkę erotyczną. Tłumaczę im, że to nie jest książka o mnie. Dzieci są dużo mądrzejsze, widzą i rozumieją więcej, niż nam się wydaje.

Ilona Felicjańska żałuje tylko jednego:
Żałuję, że nie ma w polskim słowniku więcej synonimów słowa penis – śmieje się odważna modelka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>