www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ilona Felicjańska: „Będę dobrą mamą!”

Była modelka zawalczy o synów w sądzie!

Ilona Felicjańska kilka lat temu spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu. Potem był już tylko burzliwy rozwód i postanowienie sądu, w wyniku którego dzieci modelki zostały przy ojcu… jak było naprawdę?

 

Nikt mi dzieci nie odebrał, ale nie dementowałam tych plotek. To ja dla dobra moich synów podjęłam najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Zgodziłam się, by zamieszkali z ojcem. Paradoks polega na tym, że mój były mąż jest zameldowany u mnie, w moim mieszkaniu. To ja się wyprowadziłam – zaznacza gwiazda w wywiadzie dla „Na żywo”.

Ilona zapewnia, że robi wszystko, by tylko mieć najlepszy kontakt ze swoimi pociechami.

Wylałam morze łez, ale to już za mną. Chodzę na warsztaty uczące jak być dobrym rodzicem. Wiele spraw mnie przerosło, ale nigdy nie jest za późno, aby to naprawić – mówi Ilona Felicjańska. – Staram się spędzać z moimi synami jak najwięcej czasu. Mamy wspólne plany. Jestem gotowa na to, aby pójść do sądu i zmienić zapis, mówiący, że miejsce zamieszkania jest przy ojcu.

Jak więc widać, w życiu Ilony nadszedł czas na wielkie zmiany! Czy gwiazda wywalczy, by dzieci znów mieszkały razem z nią?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>