www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Iglesias pojechał nago na nartach wodnych

Spełnił obietnicę.

Pewnie Enrique nie przypuszczał, ze sprawy nabiorą takiego obrotu. Jak czytamy w se.pl gwiazdor założył się jeszcze przed meczem finałowym Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, że Hiszpania nie wygra. A jeśli tak się stanie, on sam upije się i na golasa pojedzie na nartach wodnych za motorówka po zatoce Biscanye w Miami.

A, że przegrał, tak właśnie się stało. Niestety męskich walorów boskiego Iglesiasa nie można podziwiać, choć na tę okazję nakręcono krótki filmik. Po prostu nic na nim nie widać, tym bardziej tego czy to słynny muzyk jedzie pijany i goły na nartach wodnych.

Iglesias_Enrique

Iglesias_Enrique

Iglesias_EnriqueWpisz komentarz

  1. 12 sierpnia 2010 21:36

    sdf:

    boze ale wy jestescie naiwni i glupi ci co to czytaja! jak ktos nie sledzi na bierzaco to nic nie wie hehe debile z was!! on juz mowil w wywiadach ze z 10 razy czytal ze pojechal nago a jeszcze tego nie zrobil hehe n oale tak to jest jakis debil przeczyta nie widac czy to on i sie zachwyca!! czytajcie info na jego oficjalnych stronkach i wiecie ze to potwierdzi lnie wiecie DEBILE..TO NIE JEST ON NA TYM FILMIKU KTO WIERZY JEST GLUPI I TYLE, O!!

Podobne posty:

/* */?>