www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ice T ze swoją zmysłową żoną

Słynny raper Ice T wraz ze swoją zmysłową żoną Coco w najnowszym reality show ICE LOVES COCO.

Udowodnią, że „NIE OSĄDZA SIĘ KSIĄŻKI PO OKŁADCE”!

Od lat największą popularnością wśród widzów cieszą się najbardziej ekscentryczne i niekonwencjonalne pary takie jak Mork i Mindy oraz Ozzy i Sharon.

Ice T oraz Coco, decydując się na występ w serii opowiadającej o ich małżeństwie i życiu zawodowym, doskonale wpasowują się w tę niezwykłą konwencję. W najnowszej serii E! Entertainment będziemy mieli okazję śledzić perypetie życia codziennego rapera, aktora, autora i prezentera – ICE’a T oraz jego żony – modelki strojów kąpielowych i fitness, gwiazdy Internetu – Coco.

Ta niezwykła para jest zgodnym małżeństwem od przeszło 10 lat. Oboje otwarcie przyznają, że nie potrafią żyć bez siebie. Odkąd są razem oddzielnie spędzili tylko jeden dzień!

Coco wiernie stoi u boku swojego mężczyzny, wspierając całym sercem jego karierę. Mimo to w premierowej serii postanawia skupić się na rozwoju własnej unikatowej, seksownej i nieco ekscentrycznej marki, dlatego z większym zaangażowaniem angażuje się w modeling. Jak podkreśla – jej priorytetem jest i pozostanie małżeństwo, ale obecnie odczuwa ogromną potrzebę rozwoju własnej osoby. Ice T, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, dołoży wszelkich starań by pomóc żonie. Doświadczony artysta doskonale wie jak skierować blask reflektorów na swą piękną żonę.

Już w pierwszych odcinkach Coco zostanie twarzą Domu Mody Ślubnej. Widok przepięknych białych sukni uwolni w Coco nieoczekiwane emocje. Modelka zacznie rozważać kościelną ceremonię ślubną (z Ice T łączy ją do tej pory ślub cywilny). Obudzi się w niej również instynkt macierzyński.

Modelka wpadnie również na niecodzienny pomysł by ich pies – angielksi buldog – Spartacus – został aktorem. Ice T nie będzie zachwycony tą wizją. Wolałby by ich czworonóg pozostał w domu na przytulnej kanapie.

aka

NIEDZIELA, 7 SIERPNIA, GODZ. 22:00


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>