www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ibisz znowu zagra w serialu!

Kogo? 40-letniego prawiczka! Idealna rola, aby pokazać swoje umiejętności aktorskie.

W nowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość”, które zobaczymy na antenie już we wrześniu, będziemy mogli zobaczyć Krzysztofa w nietypowej odsłonie. Jak poradzi sobie z takim wyzwaniem?

„W nowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” wystąpi Krzysztof Ibisz. Zagra 40-letnigo prawiczka, jedynaka, typowego mamisynka. Postać, w którą się wcieli to Ireneusz Piotr Bisztyga. Nieśmiały, w okularach, zapięty po szyję, niezaradny życiowo, mama prowadzi go niemal wszędzie za rękę. Boi się ludzi, trudno odnajduje się w nowych sytuacjach. Platonicznie zakocha się w niejakiej Aurelii, oszustce matrymonialnej. Zaręczy się z nią, a w imię bezgranicznej miłości odda jej również wszystkie swoje oszczędności”- czytamy na portalu Wirtualnemedia.

Postać ta wydaje się być przeciwieństwem Krzysztofa. Dziennikarz kreuje się na męskiego i zdecydowanego mężczyznę, który poradzi sobie w każdej sytuacji. Czy przypadnie nam do gustu w roli maminsynka?


Wpisz komentarz

  1. 26 sierpnia 2011 23:03

    kaja123:

    uważam, że powinien jeszcze sobie poprawić nos, bo ten aktualny nie jest idealny, jedna operacja w tą czy w tamtą nie powinna mu zrobić różnicy, Krzysiek- Idź na całość!

Podobne posty:

/* */?>