www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ibisz planuje ślub z asystentką?

Najpierw przymiarka do kupna wspólnego mieszkania?

Magazyn Party informuje, że Paulina Piosik, 23 – letnia asystentka oraz jej partner, 45 – letni prezenter Krzysztof Ibisz przymierzają się do kupna nowego mieszkania. Sam ten fakt nie byłby tak interesujący, gdyby nie jedno – magazyn domyśla się, że nowe mieszkanie może być zakupione już pod wspólnym nazwiskiem. Czyżby największy przystojniak pośród polskich prezenterów planował swój trzeci ślub?

Przypominamy, Ibisz był już żonaty dwukrotnie. Z pierwszą żoną, Anną Ibisz (Zajdler) ma syna, z drugą żoną Anną Ibisz (Nowak) też ma syna. Czy zaledwie nieco ponad rok po swoim drugim rozwodzie Krzyś już myślałby o ponownym ożenku? Jeśli tak to musi być wielka namiętna miłość.

My tylko przypominamy, co jeszcze tego lata w jednej z rozmów mówiła o wchodzeniu zaraz po rozwodzie w nowe związki, druga żona Ibisza, Anna Nowak-Ibisz.

Miłość to sprawa indywidualna. Jedni chcą to, co było zatupać i od razu wskakują w nowe związki. Inni chcą w sobie wszystko przepracować i poukładać. Uważam, że jak się tego nie zrobi, to wchodzenie w nowe relacje jest wręcz nieuczciwe. Nie chciałabym skazywać mojego ewentualnego partnera na jakieś odgrywanie się, porównywanie

IBISZ_KRZYSZTOF_PIOSIK_PAULINA

Krzysztof Ibisz z partnerką Pauliną Piosik rok 2010

Krzysztof Ibisz z partnerką Pauliną Piosik rok 2010

Anna i Krzysztof Ibisz

Anna i Krzysztof Ibisz


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>