www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

I po ślubie?

Polska Top Model i serbski superprzystojniak od dwóch miesięcy zapowiadali, że wezmą ślub w czerwcu. Wygląda jednak na to, że Anja Rubik i Sasha Knezevic … już to zrobili!

Miało być z pompą i romantycznie- gdzieś na południu Europy, w romantycznej scenerii. Przyjęcie dla najbliższych gości było zaplanowane w Nowym Jorku. Suknia, którą Anja miała mieć na sobie powinna być „odlotowa”, eksponująca rewelacyjne nogi. Jednak według meksykańskiego Vouge… Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po ślubie! Skąd ta informacja? Wszystko przez sesję do ostatniego numeru magazynu, dla którego para pozowała. Pod jednym ze zdjęć znalazł się podpis: „Model Sasha Knezevic i jego żona, modelka Anja Rubik„. Żadne wcześniejsze zdjęcia pary nie były podpisywane w ten sposób. Czyżby więc piękna para wzięła ślub w tajemnicy?

Najlepsza polska modelka milczy, nie udziela żadnych komentarzy. Jednak jeszcze niedawno pytana w wywiadach o przygotowania do uroczystości, Anja Rubik podkreślała, że za wszelką cenę chciałaby uniknąć zbytecznego rozgłosu i… wścibskich fotoreporterów!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>