www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Hubert Urbański – supertata

Niejeden facet nie jest przygotowany na ojcostwo  w wieku dwudziestu paru lat. Co innego po czterdziestce! Wtedy z radością można wstawać do kwilącego w środku nocy malucha i z uśmiechem na ustach zmienić mu pieluchę – zupełnie jak Hubert Urbański!

Nastał gorący czas dla Huberta Urbańskiego – nowa praca, nowe zadanie aktorskie w „Czasie honoru” i… nowe obowiązki rodzicielskie wobec czwartej córeczki, Danusi. Urbański woli jednak pobawić się z córkami niż brylować na imprezach jak kiedyś.

– Chociaż często dostaję zaproszenia na różne imprezy, na których powinienem być, wolę zostawać w domu i kąpać dziewczynki. Przebieramy je w piżamy, przewijamy, karmimy. Danusia guga i zaczyna się uśmiechać, Stefcia nas rozśmiesza, bo jest wyjątkowo radosnym dzieckiem i ciągle się wygłupia – wyznaje prezenter na łamach „Pani”.

Żona Urbańskiego, Julia, nie ma więc żadnych powodów do narzekania.
– On jest cudownym ojcem. Poświęca dzieciom czas i uwagę. Teraz też dużo zajmuje się Stefką, która przeżywa przyjście na świat młodszej Danusi. Bawi się z nimi, kąpie je. W nocy jak lunatyk zmienia pieluchę, podaje mi maleńką do karmienia.

Pod wpływem czwartej córeczki Hubert Urbański bardzo się zmienił i zaczął dostrzegać uroki życia rodzinnego.
– Kiedyś męczyła mnie codzienność, a teraz widzę, że to właśnie ona ma sens – stwierdza prezenter.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>