www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Hubert Urbański dostał szansę od losu!

Prezenter ma okazję przekonać się, jak wygląda życie zwykłych ludzi, z dala od wielkomiejskich luksusów!

Hubert Urbański długie lata nie wiedział, że można żyć z dala od stolicy, bez luksusowego apartamentu czy drogiego samochodu. Ale odkąd zdobył pracę przy nowym programie „Handlarze”, prezenter ma okazję przekonać się, jak wygląda życie milionów Polaków…

 

Dostałem szansę zrobienia programu, który jest zupełnie inny niż to, czym zajmowałem się do tej pory: z dala od studia, mało glamour, zero bling- bling i cekinów. Podróżuję i obserwuję Polskę inną niż Warszawa – mówi zachwycony Urbański w wywiadzie dla magazynu „Party”. – Znałem ją wcześniej, ale przez pracę skupiałem się głównie na stolicy. Teraz gdziekolwiek jadę, to czuję, że moje zmysły się wyostrzają.
Mimo zawirowań w życiu osobistym Hubert zmienia się na lepsze: kiedyś był wyniosły, teraz lgnie do ludzi!

Spotykam przemiłych ludzi, ale z innego świata, bo w małych miastach życie toczy się w innym tempie. Ostatnio byliśmy w Białymstoku na targu, gdzie przyjeżdżają Rosjanie i Białorusini. Z głośników cały czas słychać disco polo, facet gra na żywo na keyboardzie. Nagle podchodzi do mnie, wyciąga rękę i mówi: „Cześć, Magik jestem”. Taki miał pseudonim. Co za świat! Poza tym tam ludzie zupełnie inaczej się noszą. Ich styl ma podstawowy atut- autentyczność. Oni nie stylizują się na kogoś, kim nie są. I to jest niezwykle ożywcze – zachwyca się dziennikarz.

Ciekawe, czy teraz Hubert zmieni swój wysublimowany styl na… ubrania rodem z małomiasteczkowego rynku?

Zobacz, jak zmieniał się Hubert Urbański.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>