www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Horoskop tygodniowy

Horoskop od 16 do 22 maja 2011

BARAN
Barany na pocz��tku tygodnia b������dą walczy�� z przeciwnościami i wyzwaniami, choć będą miały mało energii i wcale im się nie będzie chciało. Od ��rody energii im przybędzie, będą miały dobre pomysły jak poradzić sobie z problemami, wybiorą się w podróż służbową i zdecydowanie będą miały świetny nastrój. W weekend będą rozdrażnione, często będą wybuchać gniewem, nawet zupełnie bez powodu.

 

BYK
Byki będą w tym tygodniu w doskonałej formie, będą działać powoli, ale skutecznie. Na początku tygodnia mogą stanąć przed trudniejszymi zadaniami, które jednak przyniosą im dużo satysfakcji. Od środy mogą czuć się nieco rozproszone, powinny uważać wtedy na drogach. Weekend spędz�� w gronie rodziny, na działce, w ogrodzie, w kontakcie z przyrod��, na zajęciach praktycznych.

 

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta mogą w tym tygodniu mieć skłonność do lekkomyślnego postępowania. Rozpoczną tydzie�� od zmierzenia się z trudnymi wyzwaniami, mogą odczuwać brak energii i przytłoczenie trudnościami. Od środy poczują, że mają skrzydła u ramion, wszystko będzie im szło jak z płatka. Od piątku znów przytłoczy je praca , a przez weekend będą miały sprawy domowe na głowie.

 

RAK
Raki w tym tygodniu poczują się pewnie i bezpiecznie. Na początku tygodnia będą z pasją oddawać się pracy i rozwiązywaniu problemów, mogą poznać fascynującą osobę, w której się zakochają. Od środy mogą być troch�� roztrzepane i rozkojarzone, za dużo wok��ł nich będzie się działo naraz. W weekend odnajdą się w pracach domowych, praktycznych i będ�������� miały dobre relacje z rodziną.

 

LEW
Lwy tego tygodnia na pewno nie zalicz�� do udanych. Będą bardzo rozdrażnione, trudno będzie im osiągnąć to, co sobie zamierzy��y, często będą rozgniewane i wybuchowe. Najgorzej będą się czuły w poniedziałek i wtorek, powinny wtedy unikać trudnych sytuacji i uważać na wypadki. Środa i czwartek przyniosą lepszy nastrój, ale w weekend mogą mieć problemy w relacjach z partnerem.

 

PANNA
Panny ten tydzień będą mogły zaliczyć do udanych, szczeg��lnie pod względem materialnym. Na pocz������tku tygodnia będ�������������������� miały du��o energii i będą potrafiły znaleźć rozwi��zanie nawet dla najtrudniejszych problemów. We środę i czwartek mogą poczuć się rozkojarzone i będą miały mniej energii, ale już od piątku i przez cały weekend będą mogły góry przenosić, zajmą się sprawami praktycznymi w domu.

 

WAGA
Wagi w tym tygodniu mogą być nieco lekkomyślne, zbyt beztrosko będą podchodzi�� do spraw materialnych, muszą uważać przy zakupach, bo będą zdecydowanie za dużo wydawać. Na początku tygodnia mog�� czuć się przytłoczone obowiązkami. Od środy z większą lekkości�� będą mog��y iść przez życie, ale w weekend mogą mieć chandrę, mogą pokłócić się z partnerem.

 

SKORPION
Skorpiony rozpoczną tydzień przebojowo, poradzą sobie z każdym wyzwaniem i przeszkodą, będą nastawione na doznania zmysłowe i namiętność w związkach uczuciowych. Od środy mog�� mieć poczucie, że wokó������ dzieje si�� za dużo spraw naraz, optymizm innych może wydawa�� się im zupełnie nieuzasadniony. W weekend będą bardzo pracowite, z trudem znajdą czas na odpoczynek.

 

STRZELEC
Strzelce rozpoczną tydzień w nastroju minorowym, zadania będą wymagały od nich pełnego skupienia i zaangażowania i nie starczy im czasu na rozrywki. Od środy poczują si�� znacznie lepiej, odprężą się, uda im się wyjechać choć na chwilę nad wodę, znajdą czas na sport. Od piątku znów spadnie na nie tyle obowiązków i codziennych czynności niecierpiących zwłoki, że będą zmęczone.

 

KOZIOROŻEC
Koziorożce w tym tygodniu będą miały dość pracy, żeby czuć się usatysfakcjonowane. Będzie to też dobry tydzień pod względem finansowym. Na początku tygodnia będą miały do wykonania ważne zadania wymagające dużej uwagi. Od środy będą miały wi��cej luzu i czasu na osobiste sprawy. Od pi��tku cały czas poświęcą sprawom praktycznym, pracy, mogą pokusić si���� o mały remont w domu.

 

WODNIK
Wodniki w tym tygodniu będą czuły si������ wyjątkowo fatalnie. Mogą mieć problemy ze zdrowiem, gorsze samopoczucie, często inni będą wyprowadzać je z równowagi. Szczególnie trudny będzie początek tygodnia, mogą wtedy mieć przed sobą trudne chwile. Od środy nastrój mo��e poprawić im możliwo���� wyjazdu lub spotkanie z przyjaciółmi. Weekend spędzą w gronie rodzinnym.

 

RYBY
Ryby w tym tygodniu będą czuły się bezpiecznie pod względem emocjonalnym i materialnym. Na początku tygodnia mogą liczyć na wsparcie partnera, na nami��tność w związku lub nową miłość. Od środy mogą czuć się zmęczone i będą miały problemy z koncentracją. Piątek przyniesie im stabilizację pod każdym względem, spędzą czas w domu, z rodziną.

/* */?>