www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Horodyńska ubliża Malinowskiej

Najwyraźniej nadal ma żal do byłej przyjaciółki o to, że zrezygnowała z ich wspólnej rubryki. Joanna widocznie poczuła się odrzucona, bo postanowiła powiedzieć o Karolinie parę przykrych słów. Zapewniła, że były bardzo różnymi osobami, zwłaszcza pod względem gustu. Uważa siebie za ikonę mody, w przeciwieństwie do byłej współpracowniczki.

„Myśmy się nie poróżniły. Myśmy inaczej funkcjonowały, Karolina miała swój świat, ja miałam swój świat i nie było takiego łącznika. Nawet jeśli chodzi o styl ubierania się. Karolina tym się nie zajmowała i nie chciała do tego podejść perfekcyjnie jak ja chciałam, bo też ma inne życie, inne sprawy: dzieci męża i nie zawsze miała czas na szukanie nowych spodni czy nowej sukienki. Ale z drugiej strony też znam takie kobiety, które też tak mają i potrafią to pogodzić. Zaczęło ją męczyć to, że zaczęła być odbierana, że może nie jest najlepiej ubrana. To ją bolało, ale nie potrafiła się zdystansować” – wyznała w rozmowie z RMF FM.

Podobno z Adą Fijał, która zastąpiła Karolinę, współpracuje jej się dużo lepiej. Czy naprawdę można zarzucić Malinowskiej, że w programie „Gwiazdy na dywaniku” to ona zawsze była tą gorzej ubraną? Wydaje się, że Horodyńska atakuje jej styl, gdyż przywykła do uszczypliwych komentarzy na temat celebrytów. Czy ta dyskusja będzie miała ciąg dalszy?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>