www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Honey nakręciła nowy teledysk!

Nie powiem jak” to drugi i jednocześnie świetnie przyjęty przez polskie rozgłośnie radiowe singiel z nadchodzącej płyty Honoraty SkarbekMilion. Z tej samej płyty pochodzi też singiel „Lalalove”, do którego nakręcony teledysk pobił rekordy popularności Artystki na YouTube, osiągając już ponad 6 milionów odsłon. Na szczęście Honorata nie każe długo czekać swoim fanom na kolejny klip – videoklip do nowego singla ukaże się już w połowie kwietnia !

 

Teledysk nakręcono w prawdziwie egzotycznej lokalizacji – na Teneryfie. Tak odległe miejsce zdjęć do teledysku wiąże się z koniecznością podróży lotniczych, a te nie zawsze oferują 100% punktualności. W tym wypadku z powodu opóźnionych lotów zdjęcia do klipu rozpoczęły się 1,5 dnia później i trwały niemal bez przerwy 72 godziny, co stanowiło wielkie wyzwanie dla ekipy oraz Artystki . Za reżyserię klipu odpowiada duet – Grymuza & Lewicka, podobnie jak w przypadku obrazów kręconych do ostatnich singli wokalistki – „Lalalove” i „Sabotaż” . Stylizacje ponownie przygotowała sama Honorata.

Klip jest letni, piękne krajobrazy i ujęcia sprawiają, że na twarzy zaraz pojawia się uśmiech. Szczególnie, kiedy w Polsce panuje jeszcze sroga zima… Ten teledysk jest dla mnie formą ucieczki od tego co złe i to samo podkreślam w piosence „Do przodu idę, nie patrząc w tył” lub „Wyrzuciłam z głowy, to co złe”. w „Nie powiem jak” chcę „przekraczać swoje granicę”, więc zamarzył mi się teledysk po raz pierwszy kręcony za granicą. Udało się! Co więcej – w jednym z ujęć z teledysku będzie można również zobaczyć mnie w zupełnie innej odsłonie- ale to niespodzianka!” – tak o swoim najnowszym teledysku mówi Artystka.

Honorata Skarbek zadebiutowała muzycznie w 2010 roku , niedługo później wydając swój pierwszy album, który w następnym roku doczekał się także reedycji. Artystka hucznie wdarła się na polską scenę muzyczną zdobywając liczne nagrody muzyczne na prestiżowych festiwalach muzycznych – m.in. TopTrendy i VIVA Comet. W chwili obecnej jest Ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek młodego pokolenia. Wszystkie 3 single Honoraty z poprzedniej, debiutanckiej płyty – „No One”, „Runaway” oraz „Sabotaż” trafiły do największych rozgłośni radiowych oraz osiągnęły wielki sukces w Internecie generując miliony odsłon na portalu YouTube. „Nie Powiem Jak” to drugi singiel z płyty Milion, która ukaże się już 16 kwietnia. Tydzień wcześniej płytę będzie można posłuchać także w serwisach Muzo, Muzodajnia i Ipla, a fragmentów utworów z płyty można posłuchać już teraz na specjalnej stronie poświęconej drugiemu longplayowi Honoraty – www.honey-million.pl .

Więcej informacji o Artystce można znaleźć na Jej oficjalnej stronie – blogu – www.honorata-skarbek.com oraz na oficjalnym profilu na facebooku: facebook.com/honeyoffficial .


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>