www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Herbuś wygina śmiało ciało

Wygimnastykowana Edyta Herbuś na sali fitness i cyrkowe sztuczki. To dopiero widok i niezapomniane przeżycie!

Tancerka i aktorka, jako pierwsza w Polsce wypróbowała na własnej skórze elastyczną taśmę do ćwiczeń JUKARI Band, która jest nieodłącznym elementem innowacyjnego systemu ćwiczeń w sferze kobiecego fitnessu – JUKARI Fit to Flex – stworzonego przez markę Reebok oraz Cirque du Soleil.

JUKARI Fit to Flex to dynamiczny i efektywny trening wykorzystujący muzykalność oraz wibrację kolorów kojarzonych ze znaną grupą kanadyjskich cyrkowców Cirque du Soleil.

Edyta wzięła udział jako gość specjalny w specjalnym pokazie zorganizowanym przez Reebok w klubie Pure Heath & Fitness w Warszawie. Ćwiczenia JUKARI Fit to Flex łączące elementy tańca, akrobacji, sportu i sztuki okazały się dla naszej gwiazdy niezwykłym doświadczeniem. Edyta Herbuś tuż po treningu była zachwycona: „Te ćwiczenia idealnie rozciągają ciało! Sprawiają, że chce się być tak elastycznym, jak ta taśma!”.

Podobno nowy system ćwiczeń to to idealny sposób, by wzmocnić mięśnie i poprawić elastyczność swojego ciała, a przy tym dobrze się bawić! Patrząc na zdjęcia, trudno zaprzeczyć.

aka

dsc_9738

dsc_9750

dsc_9885

dsc_9890

dsc_9729


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>