www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Herbuś kupuje w lumpeksach!

Edyta Herbuś dobierając stroje umie łączyć klasę z seksapilem. Aż dziw bierze, że część z jej kreacji pochodzi z… second handu!

Tancerka i aktorka wie, jak na wielkich wyjściach zwrócić na siebie uwagę! Herbuś dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że w każdej ze swoich kreacji wypada tylko raz pokazać się publicznie. Inaczej kolorowa prasa i złośliwe koleżanki nie zostawią na niej suchej nitki! Słynącej z oszczędności Edycie szkoda jednak wydawać fortunę przed każdym wyjściem.

Na szczęście sprytna tancerka ma na to swój sposób. Jaki? Kupuje w ciucholandach! Do jej zdobyczy należy np. złota sukienka w której brylowała na pokazie Łukasza Jemioła!

– Ta używana sukienka kosztowała 375 zł – zdradza swoją tajemnicę czytelnikom „Twojego Imperium”. Jak widać sklepy, w których buszuje Edyta nie są zwykłymi lumpeksami. Nie zmienia to faktu, że kreacje, które można w nich nabyć kiedyś kosztowały o wiele więcej.

– W Warszawie są dwa second handy, które lubię odwiedzać. Można tam dostać rzeczy dobrej jakości, czasami używane, czasami nowiutkie. Ta sukienka jest super skrojona. Leży jak ulał, co nieczęsto się zdarza, bo noszę rozmiar XS.

Artystka zdradziła też, że ciuchy, które jej się znudziły rozdaje znajomym. Dzięki temu w jej szafie zawsze jest trochę wolnego miejsca:
– Sobie zostawiam tylko te perełki, o których wiem, że jeszcze kiedyś je na siebie włożę – mówi oszczędna Edyta.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>