www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Herbuś i Treliński – zakochana para!

Herbuś i Treliński świata poza sobą nie widzą”! Czyżby koniec kryzysu?

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiło się wiele plotek mówiących, że ich związek może się rozpaść. Okazało się, że była to tylko próba, którą udało im się przetrwać.

Oni są coraz bardziej w siebie wpatrzeni. Edyta i Mariusz świata poza sobą nie widzą. Teraz, poza pracą, trudno jest ich spotkać oddzielnie. Od powrotu Edyty ze Stanów sporo się u nich zmieniło. Można śmiało powiedzieć, że są skupieni tylko na sobie. Szczerze mówiąc, gdy są razem, nic innego mogłoby wokół nie istnieć. Wcześniej, przed wyjazdem, mówiło się, że ich namiętność przygasa. Stąd pojawiły się plotki, że Edyta specjalnie przedłuża swój pobyt za granicą, aby Mariusz na nowo mógł odkryć, jaka ona jest dla niego ważna i żeby za nią zatęsknił. Wbrew temu, co ludzie mówią nie tylko Edyta stara się podgrzać temperaturę w tym związku. Mariusz też”- twierdzi ich znajomy w rozmowie z tygodnikiem „Takie jest życie”.

Najwyraźniej nie wszystkie związki celebrytów muszą się rozpaść. Miejmy nadzieję, że nie będą już nigdy mieli żadnego kryzysu.

herbus_edyta_trelinski_mariusz

herbus_edyta_trelinski_mariusz

herbus_edyta


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>