www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Herbuś i Maserak królami densfloru!

Edyta Herbuś, Rafał “Roofi” Kamiński oraz Rafał Maserak wystąpią w roli jurorów w programie “Viva Królowie Densfloru”. Zadebiutuje on na antenie Viva Polska już 24 października.

Jurorzy z wielkim entuzjazmem komentują swój udział w programie. „Z wielką radością i zaciekawieniem przyjąłem zaproszenie do zasiadania w jury programu „Viva Królowie Densfloru”. Wszyscy uczestnicy, biorący w nim udział, mają już swój dorobek artystyczny i są swego rodzaju osobowościami. Jestem bardzo ciekawy, jak zaprezentują się od tej tanecznej strony. Oceniając występy, na pewno będę zwracał uwagę na to, czy potrafią swoim tańcem porwać i zachwycić publiczność. Wiadomo, że wszystkie niedociągnięcia techniczne można doszlifować, natomiast liczy się to, czy potrafią na scenie być prawdziwi i tańcem pokazać swoje emocje” – komentuje Rafał Maserak.

Edyta Herbuś dodaje: „Każdy z nas kreuje swój własny świat. Artyści występujący na scenie powinni wyróżniać się szczególną wyobraźnią, żeby świat, do którego zapraszają publiczność był piękniejszy. Oceniając występy będę szukała najbardziej kreatywnych jednostek, niezapomnianych emocji, uniesień i wzruszeń. Wybierając Króla Densfloru muszę być przekonana ,że on urodził się po to ,żeby występować. Bo takie jest jego przeznaczenie”.

„Nowy program Vivy jest dla mnie interesującym przedsięwzięciem. Viva Królowie Densfloru łączy w sobie taniec, show i elementy teledysku. Wiem dobrze, że trzeba dużego zaangażowania i pracy, żeby przygotować dobry układ, trzeba też odwagi, żeby stanąć przed jury i być przygotowanym na szczerą ocenę. Planuję dobrze się bawić i mam nadzieję, że uczestnicy też potraktują to wyzwanie podobnie” – twierdzi z kolei Rafał „Roofi” Kamiński.

W „Viva Królowie Densfloru” sześciu celebrytów – Aleksandra Szwed, Sasha Strunin, Candy Girl, Jacek Stachursky, Natalia Jakuła (prezenterka Vivy) oraz Mieszko Sibilski (Grupa Operacyjna) – będzie tańczyć do znanych przebojów. Program poprowadzą prezenterki Kasia Kępka oraz Justyna Kozłowska.
W każdym z 6 odcinków programu uczestnicy prezentują swoją własną choreografię do znanych piosenek. Wśród tematów przewodnich odcinków znajdują się m.in. Street Dance, Hip Hop, największe hity znane z anteny Vivy, polskie piosenki, itd. Ten, kto wypadnie najsłabiej w danym odcinku – pożegna się z programem. Najlepszy tancerz dostanie tytuł Króla Densfloru.

Nagrodę dla Króla Densfloru jest wycieczka na rajską plażę.

aka

rafal-maserak

rafal_roofi-kaminski


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>