www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Heavymetalowiec marketingowcem!

Wokalistka kultowej, choć trochę już zapomnianej kapeli Iron Maiden, Bruce Dickinson, został nowym… szefem marketingu jednej z linii lotniczych.

W sumie nie jest to aż tak wielkie wydarzenie, swoją miłość do lotnictwa Bruce nie raz wyrażał w utworach „Maiden’ów”, sam ma licencję pilota, od lat jest pilotem właśnie linii Astraeus Airlines, której teraz będzie marketingowo przewodził.

Ale za to jest jeden plus warto podkreślenia. Tak zakochany w lotnictwie, zaangażowany i mający doświadczenie dyrektor będzie z pewnością kimś więcej niż tylko „twarzą marki”. I to się chwali!

aka

LONDON - APRIL 20: Iron Maiden band members (R-L) Nicko McBrain, Janick Gers, Bruce Dickinson and Adrian Smith arrive at the 'Iron Maiden: Flight 666' UK premiere at Odeon South Kensington on April 20, 2009 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

SAN BERNANDINO, CA - AUGUST 20: Singer Bruce Dickinson of Iron Maiden performs at Ozzfest 2005 at the Hyundai Pavilion on August 20, 2005 in San Bernandino, California. (Photo by Karl Walter/Getty Images)


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>