www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska przyjaźnią się

Gdy Hanna Śleszyńska wzięła rozwód z Piotrem Gąsowskim, żadne z nich nie przewidziało, że dalej będa rodziną- patchworkową!

Choć są po rozwodzie, nadal się widują. Nie są to jednak przypadkowe spotkania, ani wizyty w celu omówienia najważniejszych spraw związanych z ich synem, Kubą. Dawni małżonkowie bardzo często widują się z całymi swoimi obecnymi rodzinami:
– Nieraz spotykamy się razem: ja, Piotr, Mikołaj, Kuba, Ania- partnerka Piotra, ich córka Julka… My się lubimy- zapewnia Hanna Śleszyńska w wywiadzie dla „Claudii”- Ale domyślam się, że gdybym została odrzucona z powodu Anki, tak by pewnie nie było. Podobnie, gdyby Ania powiedziała, że ma dość tych kontaktów. Anka jest mądrą kobietą, ja też nie nastaję, bo mam swoje życie i swojego faceta. Możemy spotykać się bez żadnych animozji. Nikt nieczego nie udaje. Nigdy nie czułam się z tym źle.

Eksmałżonkowie stanowią dziś rodzinę patchworkową, utrzymują przyjacielskie kontakty, starają się, by ich dzieci dorastały w atmosferze przesyconej miłością. Jak to im się udaje?

– Nasz związek nie jest obciążony żadną traumą.– wyjaśnia Hanna Śleszyńska- Choć, co raczej mało zabawne, wszyscy wciąż uważają, że Piotrek mnie zostawił. Wiesz, mówi, ilu ludzi mnie zagaduje: „Panie Piotrze, pan taką fajną babkę rzucił!” To nie było tak, że Piotrek mnie zostawił! Może ja pojadę z cyklem odczytów po Polsce, żeby to zdementować? Decyzję o rozstaniu podjeliśmy wspólnie. Nie wiem, z jakiego powodu ludzie uważali, że było inaczej. Nie było!- śmieje się aktorka, dziś zaprzyjaźniona z nową dziewczyną swojego byłego faceta!

Anna Głogowska, Piotr Gąsowski


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>