www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Hanna Lis oficjalnie w TVP!

Potwierdziły się spekulacje nt. powrotu Hanny Lis do Telewizji Polskiej. „Słynna żona słynnego męża” poprowadzi Panoramę już na początku maja. Informację potwierdza TVP w specjalnym komunikacie.


Dziennikarka pojawi się od 7 maja br.  W każdym miesiącu wystąpi 10 razy, o godz. 18:00 w głównym wydaniu „Panoramy”. Dostanie za to 30 tys. wynagrodzenia.  Hanna Lis wzmocni obecną drużynę prezenterów wydania o godz. 18.00, w skład której wchodzą Joanna Racewicz i Andrzej Turski. Marta Kielczyk pozostaje główną prowadzącą serwis o godz. 16.00.

Panorama, obchodząca niedawno 25- lecie istnienia, to flagowy program informacyjny TVP 2 ze stale rosnącą widownią i niezmiennie cieszący się wysokim zaufaniem publiczności. W lutym br. program zanotował największy (w porównaniu z lutym 2011 roku) wzrost oglądalności, wynoszący aż 25,14 proc. Średnio ogląda go ponad 2 mln osób (dane Nielsen Audience Measurement).

Z badań trackingowych wynika, że widzowie postrzegają „Panoramę” jako serwis rzetelny oraz obiektywny w przedstawianiu wydarzeń krajowych i zagranicznych. Reporterzy oraz prezenterzy programu stawiani są za wzór dziennikarskiego profesjonalizmu. .

Hanna Lis została wyrzucona oficjalnie za brak owego profesjonalizmu, czyli naruszenie etyki dziennikarskiej. Nieoficjalnie, podpadła ówczesnej szefowej. Teraz triumfuje i wraz z nowym szefostwem wraca do telewizji publicznej, gdzie pracuje od dawna jej mąż, Tomasz. Wcześniej prowadziła m.in. Wydarzenia w Polsacie. Rozmowy z nią trwały podobno niemal rok.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>