www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Hania Tornado seksualne

„Mam ogromny apetyt na życie”- wyznaje Hanna Bakuła.

W rozmowie z „Super Expressem” opowiedziała o swoim zapale do pracy. „Wokół mnie wciąż musi się coś dziać, z moim udziałem oczywiście. Właśnie skończyłam kolejną książkę „Hania Bania Tornado seksualne”, która od 25 października znajdzie się w księgarniach. I biorę się za następną, to będzie „Ciocia Pelasia”. A w Muzeum Chopina w Warszawie można oglądać moje kolaże poświęcone temu kompozytorowi, których tworzenie trochę czasu mi zajęło”- zdradza.

Malarka, pisarka, kostiumolog i scenograf w jednym podchodzi do życia bardzo optymistycznie. „Zawsze podchodziłam do życia z uśmiechem. Ale naprawdę nie jest trudno zachować pogodę ducha. Już spacer może optymistycznie nastroić. My tak bardzo potrzebujemy słońca, nie żałujmy więc go sobie. A może i raz w tygodniu wybierzmy się do solarium na 5 minut. Nie zaszkodzi, a doda energii. Znajdźmy czas na spotkania z przyjaciółmi, na rekreację”– zdradza.

Artystka zawzięcie promuje się w mediach z powodu owej kontrowersyjnej książki, która ma się wkrótce ukazać. Zobaczymy czy zostanie tak ciepło, jak w solarium, przyjęta przez krytyków.

aka

Hanna Bakuła

HANNA BAKUŁA

HANNA BAKUŁA

Hanna Bakuła

Hanna Bakuła


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>