www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Halinka” po balandze śpi… w szafie!

Marzena Kipiel- Sztuka ostatnio przeprowadziła się do nowego gniazdka w Legnicy. Aktorka przyznaje jednak, że chyba przesadziła z remontem, bo jej sypialnia wygląda… zupełnie jak szafa!

Gdy ogląda się ją na ekranie, trudno uwierzyć w to, że ostatnie lata były dla niej wyjątkowo ciężkie. Na szczęście Marzena Kipiel- Sztuka znalazła receptę na wewnętrzny spokój:
– Po śmierci męża chciałam pozbyć się mieszkania, na które razem czekaliśmy Wyłączyłam telefon, by ignorować rady typu: „umaluj się, pójdziemy do dyskoteki”. Chciałam sama przetrawić wielki żal, ale w pewnym momencie obiecałam sobie, że dam radę, dla niego. Jestem pewna, że mąż tam w górze jest ze mnie dumny.

Na szczęście serialowa Halinka nie jest w trudnych chwilach sama: aktorka przyznaje, że utrzymuje bliskie relacje ze znajomymi: – Mówi się, że człowiek powinien robić wszystko dla własnej przyjemności. Ja w to nie wierzę, dlatego płacę kosmiczne rachunki za telefon. Człowiek musi mieć lustro w postaci drugiego człowieka, bo samotność nie płynąca z wyboru nie jest dobra. Miło jest wrócić po pracy do domu i mieć komu o niej poopowiadać. Albo pokazać przez okno wschód słońca i wspólnie się nim cieszyć.

Pani Marzena często więc zaprasza do siebie znajomych. Jak kończą się spotkania? – Na razie mieszkam w… szafie (śmiech). Chodzi o to, że ściany mojej sypialni są zbudowane z przesuwanych płyt z drewna i szkła, dlatego siedząc w salonie ma się wrażenie, że za nimi mieści się wielka szafa. Gdy jestem zmęczona, mówię znajomym, że idę do szafy, wtedy wiedzą, że kładę się spać.

Gdzie śpi reszta towarzystwa? Nie wiadomo. Z pewnością jednak jest im mniej wygodnie niż w „szafie” Marzeny Kipiel- Sztuki!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>