www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Halina Mlynkova nie poświęci pasji dla rodziny!

Wokalistka zaskoczyła wszystkich decyzją o swoim rozwodzie. Po dziewięciu latach tkwienia w związku stwierdziła, że nie chce zmarnować w swoim życiu szans, jakie podsuwa jej los.

Piękna, zdolna, utalentowana i z pasją – taka jest Halina Mlynkova, taka w młodości była jej mama. Tyle, że tylko jedna z nich postanowiła walczyć o siebie, nawet kosztem rodziny…

– Mama poświęciła się dla nas, dla mnie i mojego brata. Całe jej życie kręciło się wokół nas. Mnie nie stać na taki gest – wyznaje szczerze Halina Mlynkova w rozmowie z „Claudią”. – Myślę sobie: „Mam prawo żyć też dla siebie, mam pasję – muzykę”. Tylko, że ona też miała swoje pasje i spychała je na daleki plan. Widziałam to. Czasami czułam, że cierpi.

Dlatego wokalistka nie ma zamiaru powielać błędów swojej mamy. Będzie śpiewać, nagrywać nowe płyty i rozwijać się. Tylko czy postępując w ten sposób nie wykonuje innych błędnych kroków?

– Wiem, że to ona swoim wyrzeczeniem paradoksalnie nauczyła mnie, że mam sobie niczego nie odbierać. Wyhodowała mi skrzydła, mimo że własne podcinała – mówi o swojej matce Halina Mlynkova.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>