www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy zrealizują teledyski Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej!

Reżyserzy z najwyższej światowej półki zrealizują teledyski Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej!

Clipy zostaną nakręcone w Los Angeles już w połowie sierpnia!

Znamy już nazwiska reżyserów, którzy zajmą się realizacją teledysków Nataszy Urbańskiej i Patricii Kazadi w Los Angeles w ramach projektu Poland …Why Not? Za kamerą staną jedni z najbardziej znanych twórców clipów na świecie: David Palmer oraz Frank Borin!

Projekt Poland …Why Not? nabiera rozpędu. Już 14 sierpnia Natasza Urbańska i Patricia Kazadi wyjadą do Los Angeles na plan teledysków swoich singli, będących zwiastunem płyty Poland …Why Not?, która na rynku ukaże się już we wrześniu. Koordynatorowi projektu, firmie Rokket Music, do współpracy nad teledyskami udało się pozyskać dwóch światowej sławy reżyserów clipów. Teledysk Nataszy do utworu All the wrong places wyreżyseruje David Palmer, zaś za klipPatricii do utworu Go Crazy odpowiadał będzie Frank Borin.

David Palmer to jeden z najbardziej znanych i cenionych reżyserów clipów w Hollywood. Odpowiadał za realizację teledysków do utworów m.in. Nelly, Mary J Blidge, Toni Braxton, czy Lil’a Wayne’a. Frank Borin jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych reżyserów filmów reklamowych i teledysków w Los Angeles. Ostatnio wyreżyserował spot reklamowy firmy Tommy Hilfiger, zaś jeżeli chodzi o realizację teledysków, ma na swoim koncie realizację clipów m.in. dla Eminema, Natali Imbruglii, Duran Duran czy Good Charlotte.

Poland …Why Not? to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska i Patricia Kazadi, zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie Poland…Why Not? pracowali między innymi Timbaland czy Robert Hoffman

aka



Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>