www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy z dziećmi na premierze filmu „Rysiek Lwie Serce”

6 listopada w Kinotece odbyła się premiera filmu animowanego pt. Rysiek Lwie Serce. Na premierze pojawiły się gwiazdy, które użyczyły głosu bohaterom bajki, m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Krzysztof Ibisz z partnerką i Ewelina Lisowska, a także Monika Mrozowska z córkami, Piotr Rubik z córką, Joanna Racewicz z synem i Beata Sadowska.


„Rysiek Lwie Serce” to przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem.

Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>