www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy z dziećmi na Mlecznym Pikniku

20 kwietnia w restauracji Boathouse odbył się Mleczny Piknik dla dziennikarzy oraz gwiazd z dziećmi. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Paulina Chylewska, Olga Borys, Izabela Kuna, Renata Dancewicz, Anna Samusionek, Monika Mrozowska, Robert Leszczyński i Alicja Borkowska, Marek Dudkiewicz i Joanna Dark oraz Zofia Czernicka z wnukami.

Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Mam kota na punkcie mleka”. Jej celem jest zachęcenie dzieci do sięgania po mleko, jogurty, sery oraz pozostałe mleczne produkty.

Program „Mam kota na punkcie mleka” adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w wieku 8-13 lat. Do tej pory do akcji przystąpiło blisko 70 000 uczniów z ok. 700 szkół w całym kraju. Inicjatorem kampanii jest Polska Izba Mleka oraz Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Akcja potrwa trzy lata i jest finansowana ze środków Unii Europejskiej, Rządu Rzeczpospolitej oraz Funduszu Promocji Mleka.

Szczegółowe informacje na temat programu, jego przebiegu oraz organizatorów znajdują się na stronie <http://www.mamkotanapunkciemleka.pl>
www.mamkotanapunkciemleka.pl.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>