www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy wspierają WOŚP – wideo

W tym roku odbędzie się już 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy TOO PR znane ze swojej dobroczynności i wspierania akcji charytatywnych przekazały wyjątkowe i osobiste przedmioty na aukcje, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na WOŚP.


Ania Mucha przekazuje specjalnie zamówioną bransoletkę Missiu ze szczerego złota z motywem pacyfy

http://anna-mucha.bloog.pl/id,332913764,title,kobiety-lubia-zloto-,index.html?_ticrsn=3&ticaid=6fdd6#komentarze

Katarzyna Pakosińska przekazuje swoją książkę „Georgaliki. Książka pakosińsko-gruzińska ” ze specjalną, osobistą dedykacją.

http://aukcje.wosp.org.pl/georgialiki-kasia-pakosinska-z-autografem-i705711

Ania Dereszowska przekazuje Różę Gali 2011, którą otrzymała za wspieranie akcji charytatywnych oraz płytę z autografem „Już nie zapomnisz mnie”

http://www.gala.pl/imprezy-i-wydarzenia/gala-tv/zobacz/artykul/anna-dereszowska-podczas-rozdania-roz-gali-2011-httpvgujplgala11flv.html

Katarzyna Zielińska oferuje na aukcji spotkanie przy herbacie i ciastku i wspólnym projektowaniu sukienki z projektantkami z Bizuu. Więcej szczegółów na:

http://katarzynazielinska.blog.pl/?ticaid=5fd76

http://aukcje.wosp.org.pl/bizuu-kasia-zielinska-spotkanie-sukienka-i740157

Natalia Lesz wystawiła na licytację oryginalną wenecką maskę. Maska można było podziwiać podczas sylwestrowego koncertu Natalii 2012/213

Ania Dereszowska, Natalia Lesz i Anna Mucha swoje przedmioty przekażą osobiście Jurkowi Owsiakowi w niedzielę na antenie TVP. Wtedy też ruszą ich aukcje.

Zapraszamy serdecznie do licytacji

http://youtu.be/deIPcwIBeOU


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>