www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy wspierają bezdomne zwierzęta

W październiku ruszyła akcja „Paka dla bezdomniaka” prowadzona przez Fundację Viva. Ideą akcji jest przekazanie 5 złotych dla najbardziej potrzebujących zwierząt ze schroniska w Korabiewicach, do których każdy z sześciu partnerów akcji dorzuca posiłek dla bezdomniaka co tworzy pokaźną pakę dla potrzebujących zwierzaków. Co miesiąc „paki” będą przekazywane do schroniska w Korabiewicach.

Akcję wsparli swoim wizerunkiem Maja Ostaszewska, Piotr Adamczyk, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magda Cielecka, Majka Jeżowska, Edyta Olszówka, Jacek Poniedziałek i Krzysztof Skiba oraz Rafał Zbieć, który wystąpił również w Viralu reklamującym akcję. Do grona wspierających kampanię dołączy wkrótce wiele kolejnych ambasodorów, którzy świadomi mocy tej akcji, zadeklarowali chęć udziału w pomaganiu całkowicie zależnym od człowieka istotom.

W ramach akcji w największych miastach w Polsce zostały umieszczone billboardy z wizerunkami ambasadorów akcji połączonymi ze zdjęciami prawdziwych zwierząt ze Schroniska w Korabiewicach m.in. Rozalia – najsławniejsza Polska świnia, której zabawę w berka z nasza policją pod Sokółką obserwowała cała polska, czy koziołek Asfalt, który trafił do schroniska wykupiony przez fundację Viva z aukcji WOŚP, na którą przekazała go jego poprzednia rodzina.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>