www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy wsparły akcję „Zerwijmy łańcuchy”

W niedzielę 15 września odbyła się doroczna akcja „Zerwijmy łańcuchy”, będąca protestem czytelników miesięcznika „Mój pies” przewiwko wiązaniu psów na stałe na łańcuchach.

W XXI wieku znamy już humanitarne sposoby bezpiecznego dla otoczenia trzymania zwierząt. Dlatego w centrach największych polskich miast ustawiamy budy, do których każdy, kto tylko zechce, może się na kilka minut przywiązać – by zobaczyć, jak wygląda świat z perspektywy psa łańcuchowego, jak wycieńczające, koszmarnie nudne i bezsensowne jest życie na 2 metrach kwadratowych. Większość osób biorących udział w akcji jest zaskoczona ciężarem takiego łańcucha – to po prostu trzeba poczuć na własnej szyi.

W akcję „Zerwijmy łańcuchy” włączają się znane postaci ze świata kultury i rozrywki, którzy, jak co roku, także przywiązują się do bud na Placu Zamkowym. W tym roku akcję wsparli m.in. Michał Piróg, Majka Jeżowska, Zygmunt Chajzer, Roman Czejarek, Katarzyna Piekarska, Maria Czubaszek, Karolina Nowakowska oraz Dawid Kwiatkowski.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>