www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy w rytmie Kleksa

W sobotę 16 marca w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego na Żoliborzu odbyło się kolejne wydarzenie artystyczne dedykowane dzieciom. Na muzyczny spektakl W rytmie Kleksa, wyreżyserowanym przez samą Annę Seniuk, przybyły tłumy dzieci wraz z rodzicami.

Na scenie pojawili się znakomici artyści: Kinga Ilgner, Aneta Todorczuk-Perchuć, Antek Smykiewicz, Robert Kuraś, Mikołaj Tabako, Mikołaj Nowicki, Maciek Tomaszewski i Dawid Somlo. Przedstawienie zapowiadała Aleksandra Prykowska. Dzieci rozśpiewane roztańczone, wręcz zaczarowane wykonaniami piosenek nie chciały opuścić fortu!

 

Wspaniały, wręcz monumentalny budynek, całkowicie odnowiony według wytycznych konserwatorskich, osadzony w sercu parku na styku ulic Mickiewicza i Krasińskiego dynamicznie przekształca się w nowe centrum kulturalne. Odbywają się tu nie tylko spektakle, ale także pokazy filmowe, wystawy i warsztaty. Dopełnieniem jest mała gastronomia z bardzo ciekawym menu zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ponieważ wszystkie wydarzenia cieszą się ogromnym powodzeniem bilety trzeba rezerwować z wyprzedzeniem.

https://www.facebook.com/NowyFort


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>