www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy w nowych wnętrzach hotelu Victoria

Najbardziej luksusowy warszawski hotel lat siedemdziesiątych to dzisiaj pięciogwiazdkowy luksusowy hotel należący do francuskiej sieci Sofitel, która w tym roku obchodzi 50-lecie. Z tej okazji hotel Sofitel Warsaw Victoria 25 marca otworzył swoje drzwi i udostępnił miejsca, które na co dzień mogą odwiedzić tylko goście lub pracownicy hotelu.

Hotel Victoria odwiedzili m.in. Agata Młynarska z mężem, Joanna Klimas, Karolina Borkowska, Izabela Kopeć, Alicja Węgorzewska, Anna Popek i Tomasz Jacyków.


To już nie ten sam hotel co w piosence zespołu Kombi: „Victoria hotel, hotel twoich snów, …” .
To tutaj porucznik Borewicz w serialu „07 zgłoś się” łapał gangsterów , jednocześnie podrywając w barze piękne dziewczyny. A w filmie „Wielki Szu” – Jan Nowicki udzielał lekcji młodemu następcy. Zbyszek Zamachowski mieszkał w Wielkiej Majówce a Katarzyna Figura w filmie Kingsajz – występowała w pokazie mody.

Nowe wnętrza zaprojektował francuski projektant Didier Gomez, znany z projektów wnętrz butików m.in. L.Vuitton, Cartiera, Yves Saint-Laurent, Kenzo czy Celine oraz rezydencji gwiazd, m.in. Harrisona Forda czy Pierre’a Bergé. Gomez pracował już dla hoteli Sofitel w Paryżu i Maroko.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>