www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy w kozakach

Kozaki za kolano, zwane również muszkieterkami, to prawdziwy hit jesieni! Wiedzą o tym doskonale nasze stylowe gwiazdy!

Kozaków, kozaczków, oficerek, muszkieterek mamy do wyboru, do koloru. Mogą być na niskim obcasie, na szpilce, słupku i koturnie. Do wyboru mamy też modele skórzane, z zamszu, sznurowane i z frędzlami. Mega trendy są w tym roku baaardzo długie kozaki sięgające aż do uda, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Idealnie będzie zestawić je z krótką sukienką lub wąskimi spodniami – seksowny wygląd gwarantowany!

O czym przekonują nas zresztą gwiazdy! Na kozaki postawiły już między innymi Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Agnieszka Wesołowska, Kamila Szczawińska, Paulina Draźba, Agnieszka Popielewicz, Anna Czartoryska, Kinga Rusin.

Zobaczcie naszą fotogalerię gwiazd w kozakach!

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

 1. 4 sierpnia 2017 23:32

  gosc:

  Czemu z normalnych ale przeciętnych dziewczyn robicie Państwo dziwki? Buty z cholewami do krocza to nie emancypacja i równouprawnienie. To nie ma nic wspólnego z wykształceniem i pozycją społeczną kobiet. Kozaki to gminne obuwie do pracy na wsi i roli. I nic ponadto. A kobiety w czymś takim to wiocha lub tirówka; żadna gwiazda…

 2. 18 października 2019 00:57

  Man:

  Sorry, te panie wyglądają jak pospolite tirówki. Buty z cholewami to od zawsze i na zawsze symbol kobiecej prostytucji. Kiedyś panie służyły muszkieterom, rajtarom. Póżniej oficerom, ostatnio kierowcom ciężarówek. Ale one tak rozumieją emancypację i równouprawnienie. Wystarczy im, jak założą buty cesarza Napoleona. I oficera pruskiego.

 3. 18 października 2019 01:05

  man:

  I po co z normalnych dziewczyn robić kobiety wyglądające jak pospolite prostytutki?. Buty z cholewami to zawsze symbol kobiet sprzedających swoje ciało; żadna moda, ideologia równouprawnienia tego nie zmieni. Tak zwana emancypacja to niestety nie buty z cholewami. Państwa, tak zwane muszkieterki czy rajtarki nigdy nie siedziały na koniu, nie walczyły. Kobiety nie były oficerami; te w męskich butach to jakieś dziwki.To wszystko

Podobne posty:

/* */?>