www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy w kombinezonach

Gwiazdy znają się na modzie! W tym sezonie postawiły na kombinezony!

Jedwabne, bawełniane, lniane. Idealne na wieczór, do pracy oraz na weekendowy wypad. Kombinezony na nowo wracają do łask!

Przez lata kombinezony kojarzone były z męską odzieżą roboczą noszoną w pracy np. w fabrykach. Nakładane na ubrania dzienne miały chronić odzież przed zniszczeniami i zabrudzeniami. Początkowo zarezerwowane dla mężczyzn wraz z przyjściem II wojny światowej, stały się również codzienną garderobą kobiet. Jednym z elementów nowej rzeczywistości stał się strój codzienny, który ze względów praktycznych oraz bezpieczeństwa zaczął obowiązywać również pracujące fizycznie kobiety.

Z pozoru wymagający nienagannej figury kombinezon, w zależności od kroju oraz użytej tkaniny będzie wyglądać dobrze na każdym typie sylwetki. Dodatkowym atutem tego typu ubioru jest jego funkcjonalność. W zależności od dobranych dodatków może służyć jako strój codzienny oraz wieczorowy. Rozwiązanie idealne zarówno dla zabieganych osób oraz tych którzy cenią sobie aspekt praktyczny noszonych ubrań przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i klasy.

Ten rok to zdecydowanie tryumf kombinezonów. Jeżeli w zeszłym nie zdecydowałaś się na ten element garderoby, to w tym ciężko będzie Ci go NIE -kupić.

Kombinezony są wszędzie i wbrew przesądom pasują do każdej figury. Luźne i wygodne, eleganckie, zawadiackie – jakie tylko sobie wymarzysz. Dobre na imprezę, koktajlowe przyjęcie czy wieczorny spacer po plaży; z falbankami, koronkami, w kwiaty, palmy, a nawet takie, które z pewnością bez zastanowienia założysz do pracy – jest z czego wybierać!

W kombinezonach na czerwonym dywanie pojawiają się między innymi Monika Richardson, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Cerekwicka, Agnieszka Sienkiewicz, Agata Załęcka, Joanna Horodyńska, Edyta Górniak, Joanna Krupa, Joanna Moro, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Kaczorowska, Małgorzata Foremniak.

Zobaczcie naszą galerię gwiazd w kombinezonach!

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>