www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy w gwiazdorskich kreacjach

Agnieszka Popielewicz i Anna Czartoryska już przed sezonem pokochały projekty Natalii Jaroszewskiej z kolekcji jesień-zima 2011/2012.


Agnieszka Popielewicz zrobiła furorę w podkreślającej figurę krótkiej sukience z ekskluzywnej jedwabnej satyny sprowadzonej do kolekcji prosto z Cypru. Krótka, wielobarwna sukienka, którą wybrała Agnieszka Popielewicz na Galę Cosmopolitan nawiązuje do kreacji Twiggy z wczesnych lat 70-tych.

Wzorzysta tkanina łącząca odcienie szmaragdu, brązu i fuksji jest kluczowym motywem jesienno-zimowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej. Przypadła do gustu również współpracującej na stałe z projektantką Annie Czartoryskiej. Aktorka wybrała supermodną spódnicę maxi, której objętość powstała z czterech metrów zjawiskowej tkaniny. Ania nadała stylizacji współczesny, nonszalancki sznyt łącząc ją z białym tank-topem.
Kolejną z kreacji Natalii Jaroszewskiej aktorka zaprezentowała w Opolu na tegorocznym festiwalu. Z racji na wieczorowy charakter imprezy wybrała zjawiskową, długą suknię ze szmaragdowego jedwabiu na jedno ramię z bluzowaniem nad talią. Aktorka podkreśliła sylwetkę zakładając pasek z orientalnym wzorem, także z kolekcji Jaroszewskiej.

Na premierę filmu „Maraton tańca” Anna Czartoryska wybrała z kolekcji czarny komplet z jedwabnej dzianiny: wieczorowy kombinezon i luźny, geometrycznie skrojony blezer. Stylizacja miejska, nonszalancka pokazała nowe oblicze Anny Czartoryskiej.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>